Teknik Destek

 

Aşağıdaki sorulara göz at.
Cevap bulamadıysan alttaki iletişim bölümünden bize sorunu gönder.
Cevabı hemen göndereyim. 

Sevgiler,
Burcu R.
Danışmana Sor
Yapay Zekâ Asistanı

Sorular

soruların üzerine tıkla cevabı oku

Giriş ve Şifre İşlemleri

Giriş Bilgilerim Gelmedi.

Mail Ulaşamama Sorunu.

Siparişinizde kullandığınız mail adresinize Danışmana Sor sitesinden “OdaklıPazar siparişi hakkında!” başlıklı giriş bilgileri göndermektedir. Bazen bu mailler “Spam” ya da “Gereksiz E-posta” klasörüne düşebiliyor. O klasörleri kontrol etmenizi ve “Spam değil” ya da “Gereksiz değil” olarak işaretlemenizi tavsiye ediyoruz. 

Giriş Yapamıyorum. Neden?

Sisteme Kayıtlı olanlar için;

Mail adresine gönderilmiş olan “OdaklıPazar siparişi hakkında!” maili içerisinde belirtilmiş olan kullanıcı adını ve şifreni doğru girdiğinden lütfen emin ol. Eğer yine de bir sorun yaşıyorsan aşağıdaki formdan bunu bize bildirebilirsin.

Sisteme Kayıtlı Olmayanlar için;

E-Kitap Dünyası kitaplarından yaptığın satın alım 1 Ocak 2019 tarihinden önce ise sisteme kaydının yapılması gerekiyor. Alttaki formu doldurarak bize bu durumu bildirirsen gerekli kontrollerin yapılmasının hemen ardından sana “OdaklıPazar siparişi hakkında!” başlıklı maili göndereceğim. Bu mailde sana ait olan giriş bilgilerin olacak.
Kullanıcı Adı: eposta adresin (doğru e posta adresi yazdığına emin ol)
Şifre: Sana gönderilen şifre ya da kendin belirlediğin şifre. (Şifreyi doğru yazdığına emin ol)

 

Sisteme giriş yapmak için;

2 yol var;

https://danismanasor.com adresini ziyaret ederek –> Sisteme Giriş Yap linkini tıklayarak giriş formuna bilgilerini girmek.

https://danismanasor.com/giris-yap adresini ziyaret ederek giriş formuna bilgilerini girmek.

Şifremi Değiştiremiyorum. Neden?

Giriş bilgilerinle sisteme giriş yaptıktan sonra “Anasayfam” bölümüne ulaşacaksın. En altta “Kendi Kendine Yardım ve Teknik Destek” bölümünden “Hesap Ayarları” ya da “Şifre Değişimi” düğmelerinden bir tanesine tıklayarak şifreni değiştirebilirsin.

Her Seferinde Şifre Girmeli miyim?

Hayır, her seferinde şifre girmene gerek yok. Giriş esnasında “Beni Hatırla” kutucuğunu işaretlersen (o cihazından her girişinde) sistemin seni hatırlamasını sağlayabilirsin.

Her seferinde mail üzerinden mi açmam lazım?

Hayır. Kullandığınız cihazın web tarayıcısını kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Sistemimiz web tabanlıdır. Şifre girmeden kullanabilmek için lütfen aşağıdaki adımları takip edin. 

1. Aşağıdaki linklerden size uygun olana tıklayın. 

İlk defa giriş yapacaksanız bu adrese tıklayın ve giriş yapın (Beni hatırla kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın) :

www.danismanasor.com/giris-yap

Daha önce giriş yapmışsanız bu adrese tıklayın:

www.danismanasor.com/anasayfam

IOS için:

Kitaplarınızın bölümüne ulaştığınızda (burası senin ana sayfan. tüm hizmetlerin burada gözükecek yazan alan) chrome tarayıcısını kullanıyorsanız aşağıdaki 3 noktaya tıklayın. Favorilere tıklayın ve ekleyin. 

Safari tarayıcısı ise yine kitaplarınızın bölümüne ulaştığınızda aşağıda olan açık kitap resmine tıklayın ve Favorilere ekleyin. 

Android için

Kitaplarınızın bölümüne ulaştığınızda (burası senin ana sayfan. tüm hizmetlerin burada gözükecek yazan alan) chrome tarayıcısını kullanıyorsanız üstteki 3 noktaya tıklayın. (cihaza göre değişir) 
Dilerseniz Favorilere ekleyin ya da android sisteme özel Ana ekrana ekle ye tıklayarak ana ekranınıza ekleyebilirsiniz. APP iconu oluşacaktır. 

Böylece kullandığınız tarayıcınızdan her zaman ulaşabilirsiniz. 

Not: Giriş yap formundaki Beni hatırla kutucuğunu işaretlemeniz durumunda tarayıcınızı kapatıp açtığınızda sizi hatırlayacaktır. Kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Günlük Giriş Kotanız Doldu Ne Demek?

Sana ait olan kitapların ve hizmetlerin başkaları tarafından kullanılmaması için uygulanan güvenlik ayarıdır. Her üye için cep telefonu, tablet ve PC/Laptop cihazları için belirlenmiş sabit bir kota bulunmaktadır. Bu kota her yeni günde yenilenir.

Hizmet İşlemleri

Danışmana Soru Soramıyorum

1-Satın almış olduğun danışmanlık paketinin süresi dolmuş

veya 

2-Satın almış olduğun kitaplar nedeniyle sana hediye edilen 3 günlük ücretsiz Club üyeliğinin süresi dolmuş olabilir.

Danışmana soru sormaya devam etmek için, cazip fiyatlı danışmanlık paketlerinden birini satın alıp, danışmanlık hizmeti almaya devam edebilirsin.

Paketleri incelemek için buraya tıkla!

Danışmana soru sormak için tekrar paket almak zorunda mıyım?

3 günlük ücretsiz Club üyeliği hizmeti bittikten sonra danışmana soru sormak istersen evet yeni bir paket almalısın. Danışmana soru sormak istemiyorsan paket almak zorunda değilsin. Kitaplarının durumu ise ayrı. Onları ömür boyu okuyabileceksin.

Kitaplarıma Ulaşamıyorum/Okuyamıyorum

İki sebebi olabilir;

1-Hesabının açılmamış olması

2- Teknik hata

1-Hesabım Yok;

E-Kitap Dünyası kitaplarından yaptığın satın alım 1 Ocak 2019 tarihinden önce ise hesabın oluşturulmamıştır. Sisteme kaydının yapılması gerekiyor. Alttaki formu doldurarak bize bu durumu bildirirsen gerekli kontrollerin yapılmasının hemen ardından sana “OdaklıPazar siparişi hakkında!” başlıklı maili göndereceğim. Bu mailde sana ait olan giriş bilgilerin ve giriş yapabileceğin adres yer alacak. Böylece hesabın oluşturulmuş olacak ve sisteme giriş yapıp kitaplarını okuyabileceksin.

2-Teknik Hata;

Kitapların belli bir süreyle sınırlı değildir. Ömür boyu okuma hakkına sahipsin. Fakat buna rağmen “Anasayfam” bölümünde satın aldığın kitaplar görünmüyorsa teknik bir sorun olmuştur. Alttaki formdan bunu bize bildirirsen bu sorunu hemen çözeriz.

Bazı Kitaplara Ulaşamıyorum

Satın almış olduğun halde bazı kitaplara ulaşamıyorsan teknik bir sorun olmuştur. Alttaki formu doldurarak bu durumu hemen bize bildir. Kısa sürede kitaplarına kavuşacaksın.

Kitabımı İndiremiyorum

Çünkü satın almış olduğun kitaplar indirilebilir pdf değil. Yeni nesil Web-PDF.

Amaç; güvenliğini sağlamak. Kişisel bilgilerini kötü niyetlilere ifşa etmemek.

Cihaza indirilebilir ürünlerde pek çok güvenlik sorunu mevcut olabiliyor. Bu da hem ürün satıcısına hem de alıcısına yasalar karşısında ciddi sorumluluklar yüklüyor. Çok teferruatlı bir konu bu ama kısaca şunu söyleyebiliriz ki indirilebilir dosya biçimli kitaplar bazı ülkelerde yasak edilmeye başlandı bile! 1-2 yıla kalmaz pdf indirme devri bitiyor. Biz bu güvenli alana adım atan ilk markalardan biriyiz.

Eğer sen de güvenlik açıklarından önemli bir tanesini kapatmak istiyorsan hiçbir yerden hiçbir koşulda pdf indirme! Olur da bir hacker, telefonunu ya da bilgisayarını ele geçirirse elde edeceği bilgilerle sana hem maddi hem manevi zararlar verebilir.

Bu İkazlar Nedir?

Son Kullanım Tarihi Nedir?

Kitap satın alımın nedeniyle sana hediye edilen 3 günlük ücretsiz danışmanlık hizmeti (Club üyeliği) süresinin sonudur.  Son kullanım tarihi bittiğinde sadece Club üyeliği hizmeti bitmiş olur ama kitaplarına ömür boyu ulaşabilirsin. Danışmanlık hizmetini uzatmak istersen aşağıdaki linkten paketleri inceleyebilir ve istersen satın alım yapabilirsin.

Paketleri incelemek için buraya tıkla!

Üyeliğinizi yükseltin ya da yenileyin uyarısı nedir?

Teknik bir sorun olmuştur. Bu ikaz görünüyorsa alttaki formu doldurarak lütfen bu hatayı bize bildir. Hemen düzeltiriz.

Sorularınızı Cevaplamayı Seviyoruz!

Lütfen önce üstteki cevapları incele.

Soruna cevap bulamadıysan lütfen buraya tıklayarak sorunu gönder!

En kısa sürede sorunu cevaplayacağız. (11:00 17:00 arası yoğunluk durumuna göre hemen cevaplıyoruz.)